Wały Tigges Amazone

2021-04-15

Firma Amazonen-Werke rozpoczęła współpracę z firmą Gebr. Tigges GmbH & Co. KG, która znana jest z produkcji wałów oraz ugniataczy i uzupełni ofertę produktów Amazone w tym segmencie.

Portfolio obejmuje zarówno proste wały ugniatające, odwracalne pakery z dodatkowymi rolkami krzywkowymi, jak i wały ugniatające podwójne. Poza dwoma średnicami pierścieni żeliwnych o rozmiarach 900 i 700 mm, dostępne są również różne profile pierścieni i szerokości ramion. Duże średnice z szerokim profilem sprawdzają się na glebach lekkich, mniejsze pierścienie z wąską krawędzią tnącą nadają się do głębokiego zagęszczania gleb zwięzłych, a także do kruszenia dużych brył.  

Do połączenia z siewnikami Amazone dostępny jest także czołowy wał ugniatający z pasywnym układem skrętnym.W przypadku orki lub siewu w mulcz wał głęboko ugniatający podłoże zapewnia optymalne zagęszczenie gleby i przygotowanie jej do późniejszego siewu. Wszystkie wały ugniatające Tigges wyróżniają się wzornictwem Amazone i tworzą z pługami i siewnikami całość, nie tylko pod względem technicznym, ale też wizualnym.

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy