Wiosenne spotkania PROfesjonalistów z Osadkowskim

2022-02-04

Firma Osadkowski zaprasza na e-spotkania poświęcone agrotechnice w sezonie WIOSNA 2022, podczas których doradcy firmy oraz zaproszeni eksperci zaprezentują najnowsze trendy w technologii ochrony zbóż i rzepaku ozimego, ocenią aktualną sytuację polową, a także przedstawią założenia Zielonego Ładu. 

Wydarzenia odbędą się w dwóch terminach: 4 lutego oraz 11 lutego 2022 r., gościem specjalnym każdego z nich będzie prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawińska z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, autorytet w zakresie ochrony fungicydowej. Na pierwszym spotkaniu (04.02) przedstawione zostaną najnowsze trendy dotyczące ochrony zbóż ozimych oraz technologie dla nowoczesnego rolnictwa w oparciu o rozwiązania biologiczne. Drugie spotkanie (11.02) poświęcone będzie przede wszystkim zagadnieniom strategii Zielonego Ładu i tego, jak ona wpłynie na polskie rolnictwo. Temat przybliży dr inż. Jerzy Próchnicki z Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego ASAP. Natomiast prof. UPP dr hab. Zuzanna Sawińska przedstawi ochronę fungicydową w uprawie rzepaku. Nie zabraknie również prezentacji technologii ochrony rzepaku ozimego. Patronat medialny nad wydarzeniami objęło Wydawnictwo Apra. Bezpośredni udział w spotkaniu w dniu 11 lutego weźmie redaktor naczelna Nowoczesnej Uprawy dr inż. Żaneta Fiedler.  

Osoby zarejestrowane na wydarzenia będą mogły wziąć udział w quizie: ROLNICTWO W WERSJI PRO – WCZORAJ I DZIŚ z pulą nagród o wartości 15 000 zł, a każdy z uczestników może uzyskać rabat na zakup jednej z wybranych technologii w firmie OSADKOWSKI osadkowski.pl 

Firma zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniach również na fanpage’u facebook.com/osadkowski, zachęcając przy tym do zadawania pytań ekspertom.  Aby sięgnąć po jedną z nagród należy się zarejestrować na stronie: osadkowski.pl/pl/spotkanie-profesjonalistow-formularz/ i wypełnić formularz.

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy