Zapraszamy do Akademii PSOR

2020-08-12

Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin przygotowało nowe szkolenia dla rolników.

Rolnik to zawód, na którym ciąży duża odpowiedzialność. Produkuje żywność, która ma być bezpieczna i wysokiej jakości. Dobór narzędzi pracy, w tym środków ochrony roślin musi być zatem oparty na specjalistycznej wiedzy. Wiedza ta ma mu pomagać w stosowaniu środków ochrony roślin w sposób prawidłowy i zgodny z prawem.

Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin od lat edukuje i prowadzi szkolenie ułatwiające rolnikom dostęp do wiedzy i najlepszych praktyk. Rusza właśnie Akademia PSOR. Są to filmy szkoleniowe, z których rolnicy dowiedzą się:

– jak kupować środki ochrony roślin, aby nie stracić plonu, pieniędzy i odbiorców?

– jak dbać o zdrowie swoje i bliskich w trakcie pracy ze środkami ochrony roślin?

– jak nie wyrzucić gotówki do kosza (wraz z opakowaniami po środkach ochrony roślin)?

– jak mówić o rolnictwie i stosowaniu środków ochrony roślin w mediach społecznościowych?

PSOR od wielu lat prowadzi szkolenia w formie tradycyjnej i zapewne wróci do bezpośrednich i regularnych spotkań. Tymczasem można korzystać z materiałów video.

Akademia PSOR pojawiać się będzie sukcesywnie na stronach internetowych: www.bezpiecznauprawa.org oraz www.bezpieczenie.org, a także na YouTube Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin – https://www.youtube.com/channel/UC8sHSOv3r1RFS-hjL2hwowQ i YouTube System PSOR: https://www.youtube.com/channel/UCoAMiFR9HHUOwG33E6YIOzg/featured

Zapoznałem się z informacją o
administratorze i przetwarzaniu danych

Komentarze

Brak komentarzy