Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy w związku z falą podwyżek cen obawiasz się o przyszłość swojego gospodaratwa?
 
Tak. Coraz bardziej
Nie. Sytuacja jest stabilna
Trudno powiedzieć, trzeba poczekać
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Corteva sponsoruje Farming Simulator

Corteva Agriscience przedłużyła na ten rok sponsorowanie gry wideo Farming Simulator oraz rozgrywek ligi. Firma jest głównym sponsorem Farming Simulator od 2019 r.

Stworzony przez Giants Software symulator rolniczy przyciągnął już miliony wirtualnych farmerów z całego świata, chętnych do udziału w symulacji realnych aktywności rolniczych oraz ekonomiki zarządzania gospodarstwem. W grze wykorzystane są produkty firmy Corteva Agriscience, w tym nasiona Pioneer i środki ochrony roślin, co czyni rozgrywkę bardziej realną i wprowadza graczy w zaawansowane tajniki prowadzenia gospodarstwa, ponoszenia nakładów i stosowania różnych technik uprawy i hodowli.

W sezonie 2020-21 planowane są mistrzostwa ligi Farming Simulator rozgrywane w ramach 11 konkurencji, w tym sesje on-line i wydarzenia na żywo w całej Europie. Po raz pierwszy w zmaganiach ligi Corteva wystawi swój zespół – Burning-Gamers.de (BG Powered by Corteva Agriscience), który weźmie udział w turniejach pod nazwą Corteva Agriscience. Finał ligi Farming Simulator 2019-20 odbył się we wrześniu 2020 r., a pierwszą nagrodę przyznano drużynie Trelleborg.

(Fem)


przeglądaj wszystkie