Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy w związku z falą podwyżek cen obawiasz się o przyszłość swojego gospodaratwa?
 
Tak. Coraz bardziej
Nie. Sytuacja jest stabilna
Trudno powiedzieć, trzeba poczekać
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
Zmiany w sieci dealerów Claas

Claas Polska poinformował, że 31 grudnia 2020 r. skończył współpracę z firmą Agro-Serwis DS i od 1 stycznia 2021 r. pełną ofertę maszyn, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych, rozwiązań rolnictwa precyzyjnego marki oraz obsługę serwisową zapewnia firma Contractus Agro w Białymstoku.

– Claas jest marką z bardzo bogatą ofertą – od kombajnów zbożowych, ciągników, sieczkarni samojezdnych, poprzez prasy zwijające, przyczepy wielozadaniowe, maszyny zielonkowe, ładowarki kołowe oraz teleskopowe, aż po rozwiązania rolnictwa precyzyjnego. Wszystkie te maszyny są odpowiednie zarówno dla gospodarstw zajmujących się hodowlą zwierząt, jak i dla tych, które skupiają się na produkcji roślinnej. Jesteśmy przekonani, że jako dealer marki Claas zapewnimy klientom ogromny wybór maszyn i rozwiązań klasy premium – mówi Sławomir Koc, prezes firmy Contractus Agro, która obejmuje teren woj. podlaskiego i wschodniej części woj. mazowieckiego. Ma siedem punktów sprzedaży, planowane są również kolejne.

Nowy dealer Claas może korzystać z rozwiązań i narzędzi wspierających sprzedaż. Na uwagę zasługuje fabryczne finansowanie Claas Financial Services, w tym również wynajem maszyn, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Ponadto Claas Polska ma w Kutnie Centrum Maszyn Używanych, które ułatwia dealerom odkup maszyn używanych od klienta i jednocześnie zapewnia bogatą ofertę maszyn używanych z Polski oraz z zagranicy.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie