Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
SDF i Kramp nadal są partnerami

SDF i Kramp informują, że ich strategiczna współpraca zostaje przedłużona na kolejnych pięć lat, do 2021 r. Dzięki tej umowie dealerzy i importerzy SDF oprócz oryginalnych części dostarczanych bezpośrednio przez SDF będą mieli dostęp do rozszerzonego asortymentu udostępnianego przez firmę Kramp. Za pośrednictwem markowego sklepu internetowego Agricenter będą mogli zaspokajać potrzeby rolników.

Oferta produktowa obejmuje ponad 500 tys. części i akcesoriów dla rolnictwa, leśnictwa i ogrodnictwa. Prawie wszystkie zamówione produkty mogą być dostarczane w nocy lub następnego dnia do większości odbiorców w Europie.

SDF, włoska firma z siedzibą w Treviglio (Bergamo) jest jednym z wiodących producentów traktorów, kombajnów i maszyn do zbioru. Dystrybuuje swoje produkty pod marką Deutz-Fahr, Same, Lamborghini Trattori, Hürlimann, Gregoire, Lamborghini Zielona Pro i Shu-HE. SDF posiada osiem zakładów produkcyjnych na świecie, 13 oddziałów handlowych, 141 importerów i ponad 3 tys. dealerów oraz ponad 4100 pracowników.

Kramp Groep jest największym hurtownikiem części i akcesoriów dla rolnictwa w Europie, działającym pod nazwą firmy Kramp i Grene. Firma została założona w 1951 r., ma siedzibę w Varsseveld (Holandia) i jest aktywna we wszystkich krajach europejskich.

(Fem)

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat