Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Jak oceniasz sześć miesięcy działalności Jana K. Ardanowskiego na stanowisku ministra rolnictwa?
 
Dobrze
Źle
Nie mam zdania


Wiadomości z branży
 „Jagodowe Trendy” z marką New Holland 

Od 19 do 20 stycznia w Kraśniku trwać będzie Międzynarodowa Konferencja Sadownicza „Jagodowe Trendy”. Temat wydarzenia to produkcja owoców jagodowych. Jednym ze sponsorów głównych konferencji jest marka New Holland.

W Kraśniku spotkają się rolnicy zainteresowani tematyką uprawy owoców jagodowych – lokalni sadownicy i przedsiębiorcy z innych krajów. Goście po raz kolejny skorzystają z serii wykładów i zwiedzą stanowiska targowe. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku nie zabraknie w programie tematów istotnych z punktu widzenia producentów i pracodawców w branży owocowo-sadowniczej. Tematy wykładów będą skoncentrowane na tematyce zatrudniania pracowników w sadownictwie, na zwalczaniu chorób roślin, nawadnianiu, fertygacji, a także na rozwiązaniach sprzętowych.  

Drugiego dnia Łukasz Chęciński z New Holland wygłosi prelekcję na temat kompleksowych rozwiązań marki dla sadownictwa. Goście będą mogli także obejrzeć maszyny New Holland oraz porozmawiać z ekspertami na temat wykorzystania sprzętu do uprawy owoców jagodowych. – „Jagodowe Trendy” to istotne wydarzenie w branżowym kalendarzu. Jako marka uczestniczymy w nim od lat. W tym roku jesteśmy jednym z głównych sponsorów, co bardzo nas cieszy – mówi Łukasz Chęciński. – Rynek sadowniczy, w tym także rynek owoców jagodowych, jest dla nas bardzo istotny. Od lat dokładamy wszelkich starań, by maszyny New Holland przyczyniały się do sukcesu biznesowego sadowników, ułatwiając im pracę i maksymalizując jej efektywność w tych trudnych czasach.

Miejsce konferencji: Hala Sportowa Powiatowego Centrum Sportu i Rekreacji w Kraśniku, ul. Słowackiego 7 – przy Zespole Szkół nr. 3 w Kraśniku.

                                              

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat