Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Wiadomości z branży
Pola Klasy S firmy Syngenta

Tegoroczny cykl spotkań Pola Klasy S zostanie zorganizowany przez firmę Syngenta w pięciu lokalizacjach, w których rolnicy będą mogli obejrzeć efekty zastosowania programów ochrony oraz odmiany zbóż i rzepaku Syngenta.

Na polach pokazowych będzie można przekonać się o skuteczności działania technologii opartych zarówno na sprawdzonych produktach, jak i na nowościach. Zostanie też zaprezentowany nowy regulator wzrostu Moddus Flexi oraz nowy fungicyd do ochrony rzepaku – Amistar Gold.

W każdej lokalizacji dla gości przygotowano wiele atrakcji z ciekawymi nagrodami. Można będzie skonsultować się z ekspertami firmy Syngenta oraz spotkać z przedstawicielami branży rolniczej. Jest to doskonała okazja do poszerzania wiedzy agrotechnicznej i wymiany doświadczeń w miłej atmosferze.

Pola Klasy S odbędą się:

- 4 czerwca w Polwicy (woj. dolnośląskie)

- 6 czerwca w Kostrogaju (woj. mazowieckie)

- 10 czerwca w Łęczynie (woj. zachodniopomorskie)

- 12 czerwca w Rogóźnie (woj. kujawsko-pomorskie)

- 14 czerwca w Ulhówku (woj. lubelskie)

Aby wziąć udział w nich udział należy zarejestrować się do 30 maja 2019. Można to zrobić przez internet na stronie www.syngenta.pl/spotkania lub potwierdzić obecność telefonicznie  za pośrednictwem infolinii Agriclub tel. 22 896 70 70, 694 080 080 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00).

Partnerem, który zaprezentuje park maszynowy już po raz kolejny będzie Kverneland. Nie zabraknie także stanowiska nawozowej firmy Yara, na którym zostaną zaprezentowane rozwiązania tej firmy.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat