Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy odczułeś/odczułaś już wpływ epidemii na działanie Twojego gospodarstwa?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Wiadomości z branży
Agro Show 2019 w Bednarach

Od 19 do 22 trwać będzie 21. Agro Show w Bednarach pod Poznaniem. Jedną z największych plenerowych rolniczych wystaw w Europie organizuje Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Na kilkudziesięciu hektarach zaprezentowane zostaną nie tylko najnowocześniejsze maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki produkcji rolnej, ale też najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji rolnej. Stałym punktem wystawy są pokazy maszyn. W tym roku będą prowadzone w dwóch blokach. W bloku pierwszym zaplanowano prezentację opryskiwaczy w systemie rolnictwa precyzyjnego, blok drugi dotyczyć będzie techniki siewu zbóż w systemie uproszczonym. Pokazy odbywać się będą od piątku do niedzieli.

W czwartek, podczas Dnia Branżowego odbędą się spotkania z kluczowymi klientami w specjalnie przygotowanej strefie VIP. Na ten dzień zaplanowano również Forum Dealerów Maszyn Rolniczych. W programie znajdzie się m.in. spotkanie z Erikiem Hogervorstem, prezydentem CLIMMAR, ogólnoeuropejskiej organizacji reprezentującej interesy dealerów maszyn rolniczych, a także dyskusja o Wspólnej Polityce Rolnej w nowej perspektywie finansowej oraz o jej wpływie na interesy dystrybutorów maszyn. Wstęp na forum jest bezpłatny dla dwóch osób z jednej firmy. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować na stronie www.agroshow.pl

Na piątek zaplanowano finały konkursów branżowych: Mechanik na Medal i Młody Mechanik na Medal oraz Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. W sobotę odbędą się dwie konferencje: Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz „Gospodarstwo rolno-produkcyjne w zgodzie z naturą i środowiskiem”. W niedzielę odbędzie się konferencja „Innowacja w rolnictwie tu i teraz”, którą prowadzić będzie Sieć Badawcza Łukasiewicz Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych.

(Fem)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat