Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy otrzymałeś/aś już pomoc po ubiegłorocznej suszy?
 
Tak
Nie
Nie składałem/am wniosku


Wiadomości z branży

Wielki Dzień Pola na Amatechnica w Amazone

2 czerwca 2016 Amazonen-Werke zaprasza rolników, przedsiębiorców oraz partnerów handlowych na Amatechnica 2016. Ten międzynarodowy Dzień Pola ponownie odbędzie się na terenach położonych wokół zakładów w miejscowości Hasbergen-Gaste.

Główne punkty programu to duża wystawa maszyn techniki rolniczej i komunalnej oraz ich prezentacja w działaniu. Pod hasłem "GO for Innovation" pokazane będą przede wszystkim najnowsze produkty Amazone, spośród których pięć zostanie przedstawionych na Amatechnica 2016 po raz pierwszy.

Podczas wystawy maszyn otwartej o godzinie 12, odbywać się będą cykliczne prezentacje połączone z próbami polowymi zaplanowane na godz. 13 oraz 17. Oprócz tego premierą Amazone będzie w tym roku "Centrum informacyjne precyzyjnego rolnictwa “ w Active-Center. Od godz. 12 goście będą mogli tam liczyć na prezentację pełnej oferty Precision-Farming proponowanej przez Amazone oraz różne firmy partnerskie. Od godz. 15.30 zaplanowany jest wykład głównego komisarza policji w stanie spoczynku, Heinza Haarlammerta i Martina Kempera z Amazone. Temat wykładu, to „Maszyny rolnicze w ruchu drogowym – bezpiecznie na niemieckich drogach “.  

Imprezę uzupełni zwiedzanie zakładów Amazone-Werken  w Gaste i Leeden oraz kolejne punkty programu, jak na przykład wizyta w muzeum Amazone, loty helikopterem, strzelanie z łuku, wystawa historycznych ciągników oraz loteria. Na zakończenie zaplanowano wspólną biesiadę z zespołem Amazone i muzyką na żywo.

Więcej informacji o Amatechnica 2016 znajduje się w internecie pod adresem: www.amatechnica.de

 


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat