Zapraszamy
na strony czasopism wydawnictwa:

Rolnik DzierżawcaNowoczesna UprawaRolniczy Przegląd TechnicznyHoduj z głową bydłoHoduj z głową świnie


Sonda
Czy Pani/Pana gospodarstwo spełnia wymogi Dyrektywy azotanowej?
 
Tak
Nie
Trudno powiedzieć


Pod naszym patronatem

Wystawa „Smaczna Polska”

2015-01-17

24 i 25 stycznia w Warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się Wystawa Rolno-Żywnościowa 25-lecia "Smaczna Polska" podczas której producenci i przetwórcy żywności zaprezentują swoje wyroby. Goście będą mieli okazję nie tylko popróbować wyjątkowcyh produktów, ale również zrobić zakupy. W sobotę nie zabraknie konkursów, pokazów kulinarno-gastronomicznych oraz występów zespołów artystycznych. Odbędą się także dwie konferencje pod hasłem "Rolnictwo i agrobiznes w wolnej Polsce", a wieczorem Gala Agrobiznesu podczas której nagrody odbiorą laureaci konkursu Agroprzedsiębiorca RP. Drugiego dnia wystawy odwiedzający wybiorą stoiska z najsmaczniejszą żywnością.

Honorowy patronat nad wystawą "Smaczna Polska" objął m.in. Janusz Piechociński, minister gospodarki, Marek Sawicki, minister rolnictwa i rozwoju wsi oraz Czesław Siekierski, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Parlamencie Europejskim. Wystawa będzie otwarta od 10 do 17 w sobotę oraz do 15 w niedzielę. Wstęp jest bezpłatny.

Dzień przed wystawą (23 stycznia) w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego odbędzie się AgroGala 25-lecia wolnej Polski, w której udział weźmie około 250 osób. Podczas tej uroczystości nastąpi wręczenie Agrolaurów Wolności RP w kategoriach:Rolnik 25-lecia, Przetwórca 25-lecia, AgroPartner 25-lecia oraz Grupa producencka 10-lecia, a także wręczenie nagród w konkursach:Kwatera na medal, AgroKlasa ODR i odznak "Zasłużony dla rolnictwa". Organizatorem imprezy jest m.in. Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

(ala)


przeglądaj wszystkie
 
© 2013 copyright APRA, wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Regulamin | Regulamin prenumerat